10. ΓΙΩΤΗΣ Χ.
  11. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χ. ( ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ )

Τι να πρωτογράψουμε γι αυτό το παιχνίδι.

Αρχίζοντας το παιχνίδι όλοι είχαν ξεγραμμενη την ομάδα της Σκουτεράς καθώς κατέβηκε με 13 παίχτες στον αγωνιστικό χώρο.
Τα πράγματα όμως δεν εξελίχθηκαν έτσι καθώς οι 13 της ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ λίγο ( πραγματικά όμως ΛΙΓΟ ) έλλειψε να πάρουν τη νίκη!!
Δείχνοντας ομαδικότητα και αθλητικό πνεύμα , αν και έχαναν στο ημίχρονο με 0-1 , κατάφεραν να ισοφαρίσουν με γκολ του MVP της αναμέτρησης και πρώτου σκόρερ της ομάδος ΓΡΙΒΑ Χρήστου ο οποίος στο 84', ενώ το σκορ ήταν 1-1 , στάθηκε άτυχος καθώς  είχε οριζόντιο δοκάρι , με τη μπάλα να χτυπάει στη γραμμή!!

Σε εκείνο το σημείο το παιχνίδι μπορούσε πολύ άνετα να κριθεί υπερ της Σκουτεράς!
Αμφότερες οι ομάδες είχαν δοκάρια ( 2 η ΣΚΟΥΤΕΡΑ , 1 η Παραβόλα ) , και από ένα ημίχρονο.

Οι απουσίες ήταν τόσες πολλές για τους γηπεδούχους οι οποίοι αναγκάστηκαν να παίξουν για αρκετό διάστημα με τον αναπληρωματικό τερματοφύλακα ΠΕΣΛΗ Νίκο ως επιθετικό ( αντικατέστησε τον Μυριουνη  Π.)!!!!!!!!!!

Η ομαδικότητα και το πάθος όμως λίγο έλλειψε να μας δώσει την νίκη.Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στα επόμενα παιχνίδια.