8. ΓΡΙΒΑΣ Χ
  9. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α(71' ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π)
  10. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  11. ΓΡΙΒΑΣ Ε.Σ
Σχεδόν στο ξεκίνημα του αγώνα(15' λεπτό) η Σκουτερά κερδίζει πένατι με τον Κοντογιάννη Γιώργο.Την εκτέλεση την αναλαμβάνει ο Καραγεώργος Γιάννης,αλλά από δεν καταφέρνει να νικήσει το τερματοφύλακα..Έτσι χάνεται μεγάλη ευκαιρία για να ανοίξει το σκορ..

Στο 23' λεπτό μετά από σέντρα από τα πλάγια και πλασέ του επιθετικού ο ΠΑΟ παίρνει κεφάλι στο σκορ. 1-0

Στην εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου ο Καραγεώργος Αντρέας δεν μπόρεσε να φέρει το παιχνίδι στα ίσια,καθώς βρέθηκε μόνος του μέσα στην μικρή περιοχή και με τακουνάκι,μετά από0 σέντρα,στέλνει την μπάλα στην αγκαλιά του τερματοφύλακα.

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε με μεγάλη χαμένη ευκαιρια με τον Αντωνόπουλο Ιωάννη.Μετά από πάσα του Γρίβα Χρήστου βρέθημε μόνος του απέναντι από τον τερματοφύλακα αλλά το σουτ που επιχείρησε πέρασε λίγο αουτ.Στο 56'λεπτό

Η Σκουτερά ήταν εμφανώς καλύτερη στο δεύτερο ημίχρονο αλλά μετά από τραγικό λάθπς της άμυνας της στο 75',χάνεται η μπάλα έξω από την μεγάλη περιοχή και με παράλληλη μπαλιά ο επιθετικός του ΠΑΟ κάνει το 2-0.
Η Σκουτερά προσπάθησε να μειώσει το σκορ αλλά δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει τις δύο ευκαιρίες που της δόθηκαν.
Η πρώτη στο 77' λεπτό,μετά από κόρνερ ο Κωστόπουλος Γιώργος  δεν μπόρεσε να σκοράρει από το ύψος της μικρής περιοχής καθώς η μπάλα κατέληξε στα χέρια του τερματοφύλακα.
Η τελυταία φάση του αγώνα έγινε με τον Γρίβα Χρήστο στο 80΄ λεπτό.Πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του μέσα στην μεγάλη περιοχή αλλά το σουτ που επιχείρησε περνάει λίγο αουτ.

Πλέον η συνέχεια για την παραμονή στην κατηγορία δυσκολεύει αρκετά.